Chata Renata

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Popis dřevěné část:

Vchod do dřevěné části je po venkovním schodišti ze zadní části objektu do prosklené verandy ze které se vchází do kuchyně. Z kuchyně  je vchod do  obývací místnosti a do sociálního zařízení.Ložnice jsou v podkroví a vchází se do nich po strmém schodišti z obývací  místnosti. Před obývací místností je terasa se zahradním nábytkem, slunečníkem, grilem a  zapuštěný bazén 3 x 5 m, hloubka 1,2 m. /tepelné čerpadlo pro přihřívání vody/

Pozemek je svažitý, částečně oplocený, částečně živý plot, sousedí přímo s lesem. Místo pro parkování auta ve spodní části pozemku, uzamykatelný prostor pro kola je v přízemí objektu s vlastním vchodem.

Vybavení objektu:

Kuchyň : kuchyňská linka, el.sporák , lednice s mrazáčkem, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba, překapávač, stůl, židle, nádobí, teplá a studená voda.

Příslušenství: sprchový kout, WC, umyvadlo, zrcadlo, teplá a studená voda
Obývací místnost: sedací souprava, stolek, televize, satelit, věž, skříň šatní, skříň prádelní
Ložnice: 1)   2 válendy, komoda, lampičky
2)   3 válendy, 3x skříňka, peřiňáky, lampičky

Přízemní zděná část s vlastním vchodem /za doplatek – max. 3 osoby/

Tato část se pronajímá jen v období červen – srpen /září po dohodě/. Nepronajímá se samostatně, pouze jako možnost rozšíření kapacity objektu. Vchod je samostatný. Vchází se do  předsíně, následuje chodba. Z ní se vchází do příslušenství /WC, umyvadlo,sprcha/ a do pokoje. Vybavení pokoje – manželská postel, válenda, 2xskříň, komoda, televize, stůl, židle, kuch. kout /rychl. konvice, mikrovlnná trouba, vařič, dřez, nádobí/, teplá a studená voda, lednice s mrazáčkem na chodbě. V celém prostoru je pouze jeden schod – vhodné pro ty, kterým dělá problém chůze po schodech.

Ostatní vybavení: pískoviště, ruské kuželky, houpačka, zahradní nábytek, slunečník, venkovní krb – gril, bazén

Vytápění. Elektrické přímotopy

Uvnitř objektu je zákaz kouření.

 

Comments are closed