Ubytovací řád

1/ Smlouvu o pronájmu objektu je možno dohodnout telefonicky, elektronickou poštou a je považována za uzavřenou, pokud nájemce poukáže pronajímateli sjednanou zálohu a následně pronajímatel zašle písemné potvrzení/el. poštou/ o rezervaci dohodnutého termínu nájemci.

2/ Pokud z jakýchkoli důvodů nájemce zruší smlouvu o pronájmu,  bude celá záloha použita jako storno poplatek.

3/ Nájem objektu začíná ve 14.00 hod nástupního dne a končí 10.00 hod konečného dne.Po předchozí dohodě lze hodinu předání objektu upravit. Objekt se předává uklizený /vyluxováno,umyto,vynesené koše,uklizené nádobí, svlečené povlečení/.

4/Jste v nekuřáckém objektu, proto respektujte zákaz kouření ve všech prostorách.

5/ Při předání objektu se hradí vratná kauce za objekt /léto 2000,–Kč, zima 3000,-až 4000,- Kč/,doplatek za pronájem, lázeňský a rekreační poplatek obci /info na www.radimovice.cz/.

Kauce se vyúčtuje při předání objektu nájemcem. Z částky se odečte spotřeba energie a vody,  případně za poškození inventáře. Za poškození inventáře se též považuje kouření v objektu a neuklizený objekt při předání / 100,-Kč/osobu, min. 300,-Kč/.

6/Pokud s vámi cestuje zvíře, konzultujte tuto skutečnost předem. V objektu se lze pobývatt pouze se psem malé rasy /do 10kg váhy/ a  1 zvíře/pobyt. Zvíře se může pohybovat jen v přízemní části objektu, do ložnic v podkroví nemá přístup.

7/Nájemce je povinen zaregistrovat všechny osoby, které budou využívat objekt. Počet osob je stanovem kapacitou objektu, osoby se počítají bez rozdílu věku. V opačném případě bude účtována pokuta 500.-Kč/noc a neoprávněně ubytovanou osobu a nájemci bude okamžitě ukončen pobyt.

8/Nepřemísťujte nábytek v pokojích a mimo ně. Zahradní nábytek srovnejte při odjezdu na své místo.

9/Užívání bazénu:

Bazén slouží pouze pro osoby zaregistrované v objektu. Ostatním je používání zakázáno.

Koupání v bazénu je na vlastní nebezpečí.  Dodržujte hygienu, před vstupem se osprchujte, očistěte případné nečistoty z nohou, pro nejmenší používejte speciální plavky do bazénu pro zachycení moči. Do vody používejte pouze pomůcky k plavání určené /ostré předměty mohou způsobit poškození stěn bazénu/. Do bazénu vstupujte  po schůdcích, skákání do bazénu je zakázáno.

Pokud dojde ke snížení hladiny vody u odtoku do filtrace, ihned volejte majitele.Dodržování těchto zásad je důležité pro udržení kvality vody pro koupání. Tepelné čerpadlo pro příhřívání vody se pouští po dohodě s nájemcem.

10/Pokud si vezmete na zahradu sportovní vybavení, prosím uložte ho na noc zpět do domu.  V krbu-grilu používejte pouze dřevěné uhlí.

11/Pro odkládání odpadu slouží kontejnery ve vesnici. Na návsi jsou kontejnery pro plasty , sklo a papír. Pro ostatní odpad je plastový pytel přímo u domu /1 ks v ceně pobytu, další

60,–Kč/kus. Respektujte váhu odpadu .

12/Pronájem tenisových kurtů, multifunkčního hřiště a dětského hřiště je možno zajistit u majitele  . OÚ Radimovice, info na www.radimovice.cz, objednávky sportovišť – paní Hlavatá tel. 485146428. Pronájem kryté sportovní haly zajišťuje OÚ Sychrov, info na www.obecsychrov.cz.

Renata  a František Hoffmanovi, Radimovice 52, tel. 481120436, 605524416, 603872373

Comments are closed